O mnie

Nazywam się Anna Miśkowiak
i od 15 lat pomagam dzieciom

W swojej codziennej pracy terapeutycznej nieustannie przekonuję się, że czas dzieciństwa ma ogromny wpływ na całe późniejsze życie. Dobre nawyki i umiejętności wykształcone w tym okresie – rozwój poznawczy, znajomość swoich mocnych stron, nauka nawiązywania relacji społecznych – mają kolosalny wpływ na jakość dorosłego życia. Okres dojrzewania jest równie ważny, co niełatwy, a dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi stanowi szczególne wyzwanie.

Aby zrozumieć swoje trudności i nauczyć się z nimi żyć, młodzi ludzie potrzebują opieki profesjonalnego terapeuty, który znajdzie przyczyny ich problemów i pomoże skutecznie je wyeliminować. Zadanie to jest głównym celem mojej pracy terapeutycznej.

Doświadczenie poparte faktami

Najcenniejszym materiałem edukacyjnym jest dla mnie praktyka zawodowa, a doświadczeniem bezpośrednie kontakty z dziećmi i młodzieżą. W ciągu ponad 15-letniej aktywności terapeutycznej pracowałam z uczniami z różnymi  zaburzeniami rozwojowymi oraz zaburzeniami komunikacji językowej: afazją, autyzmem, zespołem Aspergera, mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołami genetycznymi, niepełnosprawnością intelektualną, Zespołem Downa, FAS, afazją, dysleksją.

Praca, która przynosi satysfakcję

Bezpośrednia obserwacja postępów moich podopiecznych przynosi mi dużą satysfakcję i ogromne zasoby motywacji do dalszej pracy. Dokładam wszelkich starań, by odkryć i wykorzystać potencjał tkwiący w każdym młodym człowieku. Indywidualnie prowadzona terapia wspiera Go w podróży przez życie – ze świadomością stojących przed nim wyzwań, ale i wiarą we własne siły potrzebne do ich podjęcia.

 

 

 

Zobacz, co o mojej pracy
mówią inni

"

Pani Ania okazała się bardzo pomocna: rzetelnie wyjaśniła mi przyczyny trudności mojego dziecka z ADHD oraz podpowiedziała, jak postępować. Jest niezwykle oddana swojej pracy, cierpliwa, ma świetne podejście do mojego syna. Już po kilku spotkaniach widać efekty – syn jest zmotywowany do wykonywania ćwiczeń i uczenia się.

"

Terapia sensomotoryki bardzo pomogła mojej córce w przezwyciężeniu trudności w nauce. Córka stała się spokojniejsza, bardziej skupiona. Poprawiła się jej pamięć. Dzięki atrakcyjnej formie tych zajęć córka bardzo chętnie w nich uczestniczy.

"

Mój syn z powodu dysleksji przez lata uczęszczał na różne terapie, ale nie było większych efektów. Dopiero dzięki terapii metodą Warnkego syn zaczął płynnie czytać i popełniać dużo mniej błędów przy pisaniu. Do tego polubił szkołę, zaczął się chętne uczyć i osiągać dobre wyniki.

previous arrow
next arrow
Slider

Twoje dziecko potrzebuje wsparcia zaufanego terapeuty?

Skontaktuj się ze mną.
Porozmawiamy bez zobowiązań i powiem Ci, jak mogę Wam pomóc.

Zadzwoń
numer tel. 697-653-903
lub napisz

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.